«Городок» почав з перемоги

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Чотирнадцять команд, або на шість більше, аніж попереднього сезону, зголосилися на участь в чемпіонаті Васильківського району з футзалу, який уперше в своїй історії почався в одному році, а закінчиться в іншому. Мова про стартовий тур змагань, який почався 22 грудня 2012 року в спортивному залі ЗОШ №9 м. Василькова.

Стартував новий футзальний сезон матчем, в якому «Крила Рад» — записний фаворит турніру — зустрічалися з «Іванковичами». Скласти гідну конкуренцію старожилам районного футзалу іванковичівські футболісти не змогли, зазнавши оглушливого фіаско із загальним рахунком 3:19. 
А тим часом дебютну перемогу в турнірі здобув новачок турніру — «Городок» із Василькова. Команда, в якій за ігровим потенціалом виокремлюються ледь не всі виконавці, без проблем обіграла «ПФУ» з Крушинки — 6:1. Цікаво, що два голи у складі «Городка» провів колишній футболіст крушинської команди, а нині лідер атак городчан Юрій Лагутін, а місце у воротах «Городка» зайняв один із кращих воротарів сучасності Олександр Тищенко, за спиною якого є також чималий ігровий досвід у светрі крушинських «Крил Рад». Доля матчу фактично була вирішена вже в першому таймі, коли рахунок став 1:3 на користь номінальних гостей із Василькова. В другій половині зустрічі городчани на класі довели матч до перемоги, дебютувавши в районному турнірі з результатом 6:1. 
Слідом за «Городком» свій дебютний поєдинок в районному чемпіонаті провів «Союз» із Фастова. Команда, склад якої налічує п’ять виконавців, не змогла зламати опір чемпіона другої районної ліги з футболу — «Плесо» з Плесецького. Натомість плесечани, з-поміж яких найкраще враження справили Сербін і Романенко, знущались із суперника як тільки могли, вколотивши у його ворота тринадцять м’ячів.

Перший тур

«Крила Рад» — «Іванковичі» — 19:3 (Жукотанський-4, Андрій Борщенко, Шиманчук-3, Вирва, Шкаврон-6, Антон Ковпак — 2, Радченко-2 — Пацкан-2, Кривобок). Попередження: Шкаврон — Євген Скрипка.

«ПФУ» — «Городок» — 1:6 (В’ячеслав Борщенко — Лагутін-2, Петренко, Старцев, Бачинський, Володимир Вихрій). 
«Плесо» — «Союз» — 13:4 (Палій, Дмитро Солодовник, Сербін -7, Романенко – 3, Кулачок-1 — Атаманчук-2, Турчин-2). Попередження: Романенко.

Збірна першого туру: Тищенко (Городок) — Лагутін, (Городок), Радченко (Крила Рад), Шкаврон (Крила Рад), Сербін (Плесо).

Comments:

Обновлено 23.12.2012 16:20
Новые игры Alawar.