Групові перегони фінішували

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

В Новорічному кубкові, організованому Васильківською міською федерацією футзалу, завершилася перша стадія змагань. До стикового раунду вийшли вісім команд.

Основна інтрига трималася до останнього туру лише в групі «D». Вчорашній матч мав визначити, хто долучиться до дебютантів з Митниці, які завчасно впоралися з основним завданням. Ствердну відповідь на це запитання дали футболісти «Зірки». Причому зробили це вони більш, ніж впевнено — 5:2 над "Динамо-2". Безумовно кращими на ігровому майданчику були Олександр Лазебник і Володимир Нестерець, які забили п'ять м'ячів на двох. До речі, підопічні Загороднього перемогли суперника і за кількістю зароблених фолів — сім проти шести.

Натомість інтрига в групі «С» нагадала сюжет добротно скроєного детективу. Спочатку перша команда «Динамо» сенсаційно зіграла внічию з «Центром», втративши шанси на перше місце. Потім «Кристал» втратив нічию в матчі з «Альянсом-2», пропустивши гол від Зеленка, воротаря другої команди "Альянсу", на останніх секундах матчу. Відповідальність за пропущений гол повністю лежить на воротареві «Кристалу», який невиправдано далеко вийшов з власних воріт. Однак і це аж ніяк не применшує заслуг гравців «Альянсу-2», які підійшли до матчу з підвищеною відповідальністю, тому і перемогли — 3:2. Таким чином до стикового раунду від групи «С» вийшли «Альянс-2» і «Динамо-Глева».

Відтак остаточного вигляду набули пари чвертьфіналістів: «Альянс» — ЗОШ №9, «ПФУ» — «Кераміка», «Альянс-2» — «Зірка», «Динамо-Глева» — ФК «Митниця».

Група «А». «ПФУ» — «Іскра» — 11:1 (Ламський-4, Пироженко-3, Тараненко-4 — Мандзюк). Вилучення: Юрій Желізний (ПФУ), «Альянс» — «Барс» — 9:0 (Куций-3, Самодій-3, Ярина, Дармостук, Шульга).

Група «В». ЗОШ №9-ДЮСШ — «Кераміка» — 3:8 (Савчук-2, Дерев’янко — Ковпак-2, Шкаврон-2, Шиманчук, Жукотанський, А. Борщенко, Тітов).

Група «С». ВК «Центр» — «Динамо-Глева» — 4:4 (Савченко, 12, 37, В. Носенко, 17, І. Гарасюта, 33 — Паннов, 10, Голуб, 19, Грабовий, 26, Паннов, 32), «Кристал» — «Альянс-2» — 2:3 (Демченко, Дерлеменко — Павленко, Кобилінський, Зеленко).

Група «D». «Зірка» — «Динамо-2» — 5:2 (Лазебник-3, Нестерець-2 — Мельник, Прийма).

 

Comments:

Обновлено 10.12.2012 19:38
Новые игры Alawar.