• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

За підсумками другого ігрового дня сформувався квартет перших чвертьфіналістів.

Мова про «Альянс», «Кераміку», ЗОШ №9 і ФК «Митниця». Команда Андрія Табатадзе, а мова звісно ж про «Альянс», вдруге святкувала розгромну перемогу над своїм суперником. На цей раз під потужний пресинг альянсівців потрапила «Іскра». Ще до перерви вищий клас досвідченіших альянсівців позначився й на рахунку — 5:2 на користь підопічних Табатадзе.  Знову бездоганний матч провів лідер колективу, влучний форвард — Михайло Самодій. Цього разу він відзначився сімома влучними ударами. В складі ж «Іскри» своєю періодичною активністю виокремлювався Мандзюк, який, до слова, у воротах Шульги відмітився двічі. Ця перемога гарантувала «Альянсу» перше безапеляційне місце в групі «А».

Групу «B» в чвертьфіналі представлятимуть двоє — «Кераміка» і ЗОШ №9. Це вже відомо достеменно, адже «Балтика» програла обидва поєдинки. Правда, поразку від ЗОШ №9 «Балтиці» зарахували на засіданні КДК, яке відбулося вчора. Приводом для цього стало порушення Регламенту командою «Балтика», яка залучила до участі в матчі трьох легіонерів, що забороняється Положенням про змагання. Тому на поєдинок з «Керамікою» «Балтика» вийшла невмотивована. По три голи в матчі забили Борщенко і Радченко, по два в складі «Кераміки» — Жукотанський і Шиманчук, ще по одному голу за «гончарів» провели Вирва і Шкаврон. Рахунок матчу — 12:5.

Із групи «D» до чвертьфіналу вийшла ФК «Митниця», яка в надважкому поєдинку обіграла «Зірку». В першому таймі команди обмінялися голами Нестерця і Піонта, пішовши на перерву за нічийного рахунку. Натомість в другому таймі боротьба на майданчику закипіла з новою силою. Чудові моменти для взяття воріт змарнували Шевченко, Пантелейчук — в складі «Митниці», Нестерець і Дерепа — в складі «Зірки». Чого тільки вартий нереалізований десятиметровий удар у виконанні Дерепи, після якого м’яч оминув верхній кут воріт «Митниці»… Все ж, досвідченіші і майстерніші «митничани» дотисли суперника, забезпечивши потрібний результат на 36-й хвилині матчу, коли голом відзначився Сергій Шевченко (на знімку). Через дві хвилини Шевченко оформив перший хет-трик у футболці «Митниці», гарантувавши своїй команді участь в наступному етапі змагань.

А от чвертьфіналістів від групи «С» визначить останній ігровий день, бо в другому турі змагань внічию між собою зіграли «Кристал» і «Динамо-Глева» — 1:1. Доля двох путівок в цій групі вирішиться сьогодні.

Всі результати другого туру:

«Барс» — «ПФУ» — 1:5 (Фірсов — Ламський, Тараненко, Карайкоза, Шевченко-2).

«Динамо-Глева» — «Кристал» — 1:1 (Грабовий — Лисенко).

ВК «Центр» — «Альянс-2» — 2:8 (Сергієнко, Савченко — Гриценко-3, Півень-3, Павленко, Ващенко).

«Альянс» — «Іскра» — 11:4 (Самодій-7, Дармостук, Дудченко, Гордина, Кондратський — Мандзюк-2, Лепесій, Литовкин).

«Кераміка» — «Балтика» — 12:5 (Борщенко-3, Радченко-3, Жукотанський-2, Шиманчук-2, Вирва, Шкаврон — Парасулько-2, Заєць-2, Вихрій).

«Зірка» — ФК «Митниця» — 2:5 (Нестерець-2 — Шевченко-3, Калініченко, Піонт).