Новорічний кубок міста Василькова бере старт!

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Визначилася дата проведення стартових матчів Новорічного кубка міста Василькова з футзалу. Як відомо, на участь в турнірі зголосилися п'ятнадцять команд.

Цьогорічний турнір стартує вже найближчої неділі, другого грудня, матчем між  "ПФУ" та "Альянсом" — фаворитам групи "А" (Початок — о 17:00). Звичайно, що й завжди зцілений тільки на кращий результат "Барс" не варто зкидати з рахунків, тим паче, що в стартовому турі "барсам" протистоятиме "Іскра", яка, як кажуть, зірок з неба не хапає. Ця гра розпочнеться о 19:15.

Група "B" стартує о 17:45, а першими від цієї групи виступлять записні фаворити — титулована "Кераміка" і вишколений в боях "Ветеран". Слідом за цим поєдинком відбудеться протистояння "Балтика" — ЗОШ №9-ДЮСШ. Справжньою загадкою турніру може стати ЗОШ №9-ДЮСШ, адже достеменно невідомо, в якому ігровому складі виступлять на турнірі школярі.

В групі "C" боротьба розпочнеться о 20:00 матчем "Кристал" — ВК "Центр", а продовжиться поєдинком "Альянс-2" — "Динамо". Заключний матч першого туру в цій групі розпочнеться о 20:45.

В групі "D", де змагаються усього три команди, відбудеться матч ФК "Митниця" — "Динамо-2". Початок — о 21:30.

 

 

 

Comments:

Обновлено 29.11.2012 09:59
Новые игры Alawar.