Розв'язка на фініші

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

sample

Лауреати футбольного сезону на Васильківщини визначилися лише в останньому турі. Двадцять шостий ігровий день став основним у першій районній лізі. Хоча й виявився скороченим з огляду на неявки деяких команд.

Саливонківці, наприклад, не виїхали до Кожухівки, бо їхні гравці були задіяні на виборчих дільницях. А "Салтік-2" не поїхав на гостини до Пологів, тому що фінішував третім достроково.

Чемпіоном першої ліги став "Аякс", а сам поєдинок виявився гідним фіналу. Гості, володіючи територією, й справді зчинили неабиякий опір фаворитові, однак програли завершальну частину матчу, пропустивши м'яч від Чередника на 86-й хвилині матчу. Цей гол став вирішальним у грі — 4:3 на користь новоспечених чемпіонів. Вдало, на мою думку, провів матч арбітр Тітов, однак футболісти із "Сокола" вважають по-іншому.  Це й не дивно, адже гості залишилися в меншості ще у першому таймі, бо арбітр вилучив Копилова за нецензурні вислови в бік служителя феміди. Більше того, Тітов професійно розібрався в моменті, після якого на полі виникла невелика сутичка між футболістами команд, покаравши винуватців  попередженнями.

Стриножити "Аякс" "Соколу" невдалося. Справді, протистояти на рівних такому суперникові, граючи вдесятьох півтора тайми, — не так просто, але — можливо. Це ледь не довели футболісти Соколівки, які передували в рахунку до 77-ї хвилини матчу...

"Срібло" першої ліги здобув ФК "Митниця" — новачок першолігового турніру. В Кодаках господарі поля, завдяки двом голам Руслана Левчука, який, до речі, відзначився в цьому сезоні дванадцять разів, обіграли "Резерв" з Путрівки.

Стрілецький фестиваль облаштували на устимівському стадіоні футболісти "Ковалівки" і "Гребінок". Першого результативного "пострілу" завдав Олег Бакалейко. Невдовзі відзначився Вдовиченко. А потім настав час кращого бомбардира "Ковалівки" — швидкісного Євгенія Войтенка. Його гол став останнім з-поміж тих, які залетіли у ворота "Гребінок". Надалі забивали лише гості: Устименко — на 38-й, Степаненко — на 65-й і Калініченко — на 85-й хвилинах.

Натомість в Новоселиці нічого сенсаційного не сталося. "Металург" переміг суперника з рахунком 3:1.

26-й тур:

ФК "Митниця" — "Резерв" — 2:0 (Левчук, 16, 54).

ФК "Пологи" — "Салтік-2" — 3:0 (технічна перемога — неявка гостей).

"Фенікс" — ФК "Саливінки" —  3:0 (технічна перемога — неявка гостей).

ФК "Ковалівка" — ФК "Гребінки" — 3:3 (Бакалейко, 22, Вдовиченко, 27, Войтенко, 35 — Устименко, 38, Степаненко, 65, Калініченко, 85).

ФК "Новоселиця" — "Металург" — 1:3 (Ковриженко — Міфтахутдінов, Джігіль, Дармостук).

"Аякс" — "Сокіл" — 4:3 (Осиченко, Піонт, Фещенко, Чередник — Кутовий, Головін, Копилов).

Comments:

Обновлено 25.11.2012 18:52
Новые игры Alawar.